Franczyza
 
Franczyza nDe to idealna propozycja dla wszystkich którzy chcą podjąć konkretne działania i zacząć swoją przygodę z własnym biznesem. 
Jeśli jesteś osobą zdecydowaną, ukierunkowaną na osiąganie postawionych sobie celów, realizować się zarówno personalnie jak i zawodowo to ta oferta skierowana jest WŁAŚNIE DO CIEBIE.
 
Wybierz jeden z naszych konceptów "tianDe Spa Cafe", "tianDe Shop Cafe" lub stwórz własny, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.
 
TianDe, to marka która od kilkunastu lat tworzy naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów.

 

Dynamiczny rozwój

Tworzymy dynamicznie rozwijającą się sieć, dzięki której marka tianDe staję się coraz bardziej rozpoznawalna w naszym kraju. Centra Serwisowe tianDe działają już w kilku miastach w Polsce m.in. w Katowicach, Krakowie, Jaworznie, Tarnowie, Rzeszowie, Grudziądzu, Szczecinie, Gdańsku i Wrocławiu.


 

Co nas wyróżnia?

  • brak konieczności wkładu własnego

Dzięki jedynej w swoim rodzaju ofercie franczyzowej, jako jedyna firma na rynku oferujemy możliwość założenia własnego biznesu bez własnego wkładu finansowego. Dzięki nowoczesnym i elastycznym programom finansowania możesz założyć własny biznes i zarabiać pieniądze już od pierwszego dnia działalności.

  • wyjątkowy koncept franczyzowy

Oprócz szerokiego wsparcia biznesowego i marketingowego, w ramach współpracy proponujemy pomoc przy uruchamianiu punktu oraz specjalistyczne szkolenia z zakresu zastosowania kosmetyków tianDe oraz prostych i efektownych zabiegów, jakie można wykonać w ramach stoiska lub lokalu. Współpraca ze marką tianDe to również gwarancja dostępu do wielu ciekawych wydarzeń, wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych - w Polsce i za granicą. Dzięki tianDe rozwiniesz się nie tylko zawodowo, ale także personalnie.

  • wsparcie marketingowe

Zapewniamy stałe wsparcie marketingowe w postaci co miesięcznych akcji promocyjnych, a także wsparcie z zakresu sprzedaży bezpośredniej i PR na wszystkich etapach współpracy. Zapewniamy również materiały promocyjne w postaci ulotek, plakatów oraz innych materiałów drukowanych.

 

Co oferujemy w ramach franczyzy?

- finansowanie wyposażenia oraz zatowarowania oparte na sprawdzonym i elastycznym modelu biznesowym
- przyłączenie do systemu franczyzowego opartego na sprawdzonej koncepcji
- bardzo szeroką ofertę produktową
- gotowy model sklepu
- wsparcie doradcze, marketingowe i PR
- szkolenia wstępne
- brak opłaty franczyzowej
- wysoką marżę

Kogo szukamy?

- osób przedsiębiorczych, z pasją, posiadających doświadczenie biznesowe, szczególnie w branży produktów dla kobiet i produktów kosmetycznych,
- osób nastawionych na budowanie bazy zadowolonych klientów, dla których każde spotkanie z marką jest przyjemnym doznaniem,
- osób, które są w stanie pracować samodzielnie, działać skutecznie, są dobrze zorganizowane i potrafią motywować innych do działania,
- osób o dużych umiejętnościach sprzedażowych,
- otwartych na kontakty międzyludzkie i poznawanie.
 

Podstawowe wymagania:

- lokal lub wyspa o powierzchni 10–50 m kw. w miejscu aktywnym handlowo, z atrakcyjną witryną wystawową, preferowane galerie handlowe, centra miast, miejsca chętnie uczęszczane przez 
- gotowość do zaangażowania się w aktywne prowadzenie sklepu,
- udział w szkoleniach, akcjach promocyjnych i innych wydarzeniach wpływających na rozwój marki i sieci.
 

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ I SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
 
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dowiedzieć się więcej, wypełnij poniższy formularz na nasz menadżer skontaktuje się z Tobą!
 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl